Podsumowanie konkursu na „Najpiękniejszą posesję w Gminie Pietrowice Wielkie” w 2008 r.

Podsumowanie konkursu na „Najpiękniejszą posesję w Gminie Pietrowice Wielkie” w 2008 r. Wójt Gminy oraz Komisja Rady Gminy ds. Ekologii, Rolnictwa i Leśnictwa uprzejmie informują, że postępowanie konkursowe na „Najpiękniejszą posesję w Gminie Pietrowice Wielkie” w 2008 r. zostało zakończone.


Podsumowanie konkursu na „Najpiękniejszą posesję w Gminie Pietrowice Wielkie” w 2008 r. Komisja konkursowa w składzie: Andrzej Wawrzynek, Adam Wajda, Jerzy Reichel, Genowefa Zapotoczna, Elżbieta Hermet, Małgorzata Szczepaniak dokonała dwóch przeglądów zgłoszonych posesji w dniach 13.08.2008 r. i 08.10.2008 r. Do konkursu zgłoszono następujące posesje: Maria Bugla – Pietrowice Wielkie, Anna i Willibald Kaczyna – Pietrowice Wielkie, Renata i Willibald Martzinek – Pietrowice Wielkie, Beata i Norbert Czorniczek – Krowiarki, Gerard Adamek – Gródczanki, Piotr Parys – Lekartów, Teresa i Waldemar Piechaczek – Maków, Andrzej Meissner – Żerdziny, Anita i Andrzej Zuber – Żerdziny. Komisja po podsumowaniu punktów przyznawanych za każde kryterium (zgodnie z pkt 10 Regulaminu konkursu na „Najpiękniejszą posesję w Gminie Pietrowice Wielkie”) przez każdego członka komisji postanowiła przyznać dwa równorzędne pierwsze miejsca dla: Norberta i Beaty Czorniczek z Krowiarek oraz Anity i Andrzeja Zuber z Żerdzin. Drugie miejsce przyznano Annie i Willibaldowi Kaczyna z Pietrowic Wielkich, trzecie miejsce – Renacie i Willibaldowi Martzinek z Pietrowic Wielkich. Uroczyste wręczenie nagród dla laureatów III edycji konkursu na „Najpiękniejszą posesję w Gminie Pietrowice Wielkie” odbyło się 19.01.2009 r. w sali narad Urzędu Gminy. Zwycięzcy otrzymali nagrody oraz zostali uhonorowani statuetkami. Zwycięzcom konkursu gratulujemy, a wszystkim uczestnikom pragniemy serdeczne podziękować za wkład oraz zaangażowanie włożone w upiększanie naszej gminy. Wszystkich zachęcamy do wzięcia udziału w następnych edycjach konkursu.

Źródło: Głos Gminy

KomentarzeO artykule
Dodał(a): ToAr
Dodano: 06-03-2009
Kategorie: Z gminy...
Poleć innym
Krowiarki
Wieś w województwie śląskim położona jest o około 12 km od Raciborza i zamieszkała przez około tysiąc osób. Znajduje się tutaj kościół z 1910 roku oraz przepiękny pałac z 1826 roku.
Polub nas
wspomóż naszą stronę